| rareslord123 a întrebat:

Buna am un laptop HP 620. Cerintele sale de sistem sunt urmatoareletongueentium dual core 2.3, 3.00 GB, Intel 4 express chipest family 1.3 G.Ce jocuri pot juca sigur pe laptopul asta?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Vezi care sunt cerintele de sistem pentru jocuri! Aceasta este configuratia laptop-ului! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poți folosii următorul site ( www.canirunit.com ) pentru a testa jocurile pe care vrei sa vezi dacă iți pot rula.
Asigurate ca ai Java instalat în sistemul tău pentru ca site-ul sa iți poate rula scanarea. :)

| guardian18angel a răspuns:

Frate, sunt sute de jocuri pe care le poti juca pe laptopul respectiv, insa depinde ce-ti place.

Uite un site super folositor pentru asta: http://www.game-debate.com/

Aici iti faci un cont, iti actualizezi profilul cu toate datele laptop-ului si apoi cauti jocuri in baza lor de date, iar pe baza profilului, iti spune daca-ti merge naspa, binisor, foarte bine, deloc, toate astea :)

Bafta!

| dacsa a răspuns:

Cerinte de sistem:
http://www.just4egames.com