| bettymha a întrebat:

Buna,am un nokia..nu stiu sigur ce model este, si am bagat un cod de siguranta, atunci cand il deblochez mi'l cere.Problema este ca cineva mi-a schimbat codul si acum nu mai merge sa il folosesc.Ce este de facut in privinta asta? Dau funda plus vot.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AlexPopa3442 a răspuns:

Daca iti apare codul la inceput cand il aprinzi du-l la unservice nu te cota pre mult dar daca iti apare doar la galerie da-i o resetare din fabrica asta o gasesti la setari!