| Andrey_Buibas_1994 a întrebat:

Buna am un router wirelesa D-Link si la tableta si la tel, calculatorimi mere netu dar la laptop nu imi mere nu mi stiu ce sa fac va rog ajutatima, DAU FUNDA. MULTUMESC

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ce nu merge? Nu se conecteaza sau afiseaza ceva pe laptop? Da mai multe detalii

| Andrey_Buibas_1994 explică (pentru sltlp):

Da mai multe detalii da-mi idul tau de mss

| Andrey_Buibas_1994 explică (pentru sltlp):

Netu la laptop zice cai conectat da de fapt nimi mere scrie not conectio ii configurat bine.

| sltlp a răspuns (pentru Andrey_Buibas_1994):

Am inteles tot...

| JIGHIRUS a răspuns:

Ba frate! ce mai face serverul ala de cs! vad ca not responding!

| JIGHIRUS a răspuns:

Jighirus