| TheOne007 a întrebat:

Buna,
Am un Samsung Galaxy Tab 2 si i-am dat un Factory Reset...De atunci nu imi mai pornesc datele mobile si am abonament la Vodafone cu 3 GB trafic lunar si nu am consumat nimic...
I s-a mai intamplat cuiva?
Vreau raspunsuri serioase fara caterinca...
Merci

Răspuns Câştigător
| MariusAndrei12 a răspuns:

Incearca sa resetezi/stergi setarile pentru internet/mms. Asta ar trebui sa faca setarile pentru datele mobile sa se reactualizeze.

1 răspuns:
| alexxp26 a răspuns:

Ai dat factory reset din custom recovery sau din setarile tabletei. Incearca sa o root-ezi si sa instalezi un custom rom