| NegruAlb a întrebat:

Am un sistem audio Logitech 5.1- x530. Si s-a stricat potentiometrul (adica telecomanda cu fir). Aceasta telecomanda are un orificiu pentru casti si daca introduc castile se aud boxele si nu pentru mult timp ca se întrerupe. Unde as putea merge sa repar potentiometrul sau sa il schimb? Sistemul îl am de vreo 5 ani deci nu mai am garantie.

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ai uitat sa specifici in ce localitate te afli. Cauta un service in zona.