| Lucian_Cornea_1989 a întrebat:

am un Sony Xperia Z.
Problema este ca nu imi mai merge butonul de stingere/ aprindere ecran ce pot sa fac? am vazut ca sunt pe net o gramada de tutoriale dar nu reusesc sa_l fac ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Salut,când ai cumpărat telefonul în cutie probabil ţi-a dat o cărticică, acolo trebuie sa scrie si ceva despre aprinderea ecranulului sau alte probleme cum ai tu de exemplu.Succes!

| Pepsy92 a răspuns:

Garantie! Daca e din vina ta, bagi o vrajeala si nu o sa iti pierzi garantia.