| golden009 a întrebat:

Am un stick Sony de 16 gb este nou nout. vreau sa bag un film full hd de 12 gb si nu merge zice ca e prea mare. si in loc de 16 gb imi arata doar 14.4. in fine nu asta e problema. nu pot pune filmul. altceva merge. am pus muzica de 11gb. o mers. dar filmul nimic

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Baga stick-ul in pc, du-te acolo la My Computer si dai click dreapta pe iconita cu stick-ul si ii dai la format si schimbi acolo la File System din Fat 32 sau Fat in Ntfs. Formatul Fat nu accepta fisiere mai mari de 4 gb parca, lasi bifat la quick format si ii dai start. Sper ca te-am ajutat.