| gabitu1000 a întrebat:

Buna am un telefon Allview a4all si am descarcat facebook messenger si cand sa intru im spune ca facebook mesenger nu functioneaza.L-am reinstalat si tot asa imi spune. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Poate nu mai ai memorie pe telefon sau pur si simplu aplicatia nu merge pe tipul tau de telefon. Opreste telefonul si mai incearca sau daca nu, du-te la cei de unde ai cumparat telefonul sa vezi ce iti spune, poate nu ai setat ceva cum trebuie.Nu strica sa te uiti si in setarile telefonului. Funda? happy