| LucianCV a întrebat:

Buna!
Am un telefon Nokia C5-03 cu o mare problemabig grine cateva zile nu imi "citeste" cardul de memorie,pur si simplu nu stie ca e bagat in el,l-am scos,l-am pus din nou,am resetat telefonul,i-am scos bateria, am facut update la software si nimic...
Am cablu USB si nici PC-ul nu il "vede" ca sa il formez(daca trebuie)
Ce sa fac? big grin

4 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Poi daca nu il vede in pc cand este in tel inseamna ca telefonului tau nu ii mai functioneaza citiorul de carduri sd. Trebuie sa il reparihappy

| LucianCV explică:

Pai ce l-a "stricat" sa zic asa? E nou(1 luna) si INCA nu am facut prostii cu el laughing

| VladPetcu a răspuns (pentru LucianCV):

Nu stiu du-te cu el la un service.

| LucianCV explică:

O sa ma duc saptamana viitoare, daca o sa il repare ai fundawinking.
Tine-mi pumnii laughing!