| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nou si in cel vechi aveam foarte multe melodii. Cum as putea sa le pun si in cel nou? ( Samsung galaxy xcover 2). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CartofiorDulce a răspuns:

Prin bluetooth, sau cu cardul de memorie.

3 răspunsuri:
| Marcela9Xd a răspuns:

AI putea prin Bluetooth! Sau daca ai avut card de memorie pe telefonul vechi si loc de bagat card de memorie pe cel nou ai putea sa pui cardul de memorie in telefonul nou si sa le copiezi pe telefon. Funda te rog!

| Qwgjfwmx a răspuns:

Pune-le pe card, sau dacă ai acele melodii pe pc poţi să bagi cablu de DATE şi să ţi le iei înapoi...

| Pripici_Andrei_2000 a răspuns:

Iei cablu de date compatibil cu telefonul cel vechi il vbagi in calculator si cauti ceva de genu music sau blootus stiu ca n-am scris bine si acolo scrie muzica o scoti in PC dupa bagi telefonul nou si il pui la music sau le trimiti prin blootus