| rosiemarie a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Ace.Ieri mi-am pus net pe el (de la Orange).Am vrut sa descarc cateva aplicatii de pe Google Play (market-ul Android nu are aplicatiile pe care le vreau).Am intrat pe Google, am intrat apoi si pe Google Play.Am gasit o aplicatie pe care o vreau si am dat pe "Instalati".Am incercat de mai multe ori,dar mereu imi zice ca "Nu am niciun dispozitiv" si ca "Nu am accesat aplicatia Magazin Google Play (pictograma cos de cumpărături alb) pe dispozitiv cu contul meu de e-mail (pe care il tin conectat mereu).Pe tableta am widget cu Google Play si mi-am descarcat foarte multe aplicatii care merg super bine, dar pe telefon nu pot sa-mi descarc nici macar una.Ma poate ajuta cineva? Dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca orice aplicatie/joc gratuit in pc tau de pe siteul asta:
http://android.mob.org/