| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Buna am un televizor Philips luat in vara asta si acum face fente
Adica porneste merge bine si la intervale de timp imaginea se blocheaza si dupa 3 sec se inchide tv
E un led
Ce problema are?
Funda pentru cea mai buna explicatie.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te uiti putin la setari. Intervalul de timp dupa care se inchide e mereu acelasi? Daca e acelasi, e din setari, daca nu-i acelasi, atunci ai inca garantie si mergi si vorbeste de unde l-ai cumparat fiindca inseamna ca are o problema si ti-l schimba. Numai bine!