| roby130299 a întrebat:

Am un televizor vechi, de pe vremea lui Ceausescu, cam din anii 70'. Alb-negru, design retro pe lampi... As vrea sa stiu cu ce pret as putea sa vand un astfel de televizor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru lume asta care s-a nascut cu pc si dispozitive mobile poate sa nu valoreze nimic si sa vada in el un fier vechi(apropo are foarte putin fier in el si mai mult aluminiu). Pentru colectionari e un obiect de muzeu si ar da un pret bun pe el mai ales daca ar fi usor de reconditionat.Problema e sa gasesti persoana respectiva.Incearca pe un site de specialitate.

5 răspunsuri:
| ParadoxRO a răspuns:

Mai bine l-ai ţine de frumuseţe, nu-ţi iei bani mulţi pe el, le arăţi la nepoţi cum erau televizoarele înainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt curios cine mai cumpara asa ceva. Poate doar sa-l faca acvariu cu pesti laughing

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Pana-n 100 lei

| cristina10cris a răspuns:

Parerea mea este sa il duci la fier vechi acolo poti lua un pret bun cu piesele din tv si asa economisesti timp ca pana cand va vrea un om asa tv va dura parerea mea.Succes!

| Culita_Daniel_1998 a răspuns:

Eu cred ca in jur de 50-80 lei