| costeapaul0 a întrebat:

am un webcam si vreau sa-l instalez. Nu am CD si nici nu stiu ce model este. Ce pot sa fac? ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conectezi webcam-ul la pc si incearca prin My Computer/Control Panel/Scanners and Cameras/USB Video Devices si iti apare o fereastra de instalare unde urmezi pasii ceruti.
Succes!

| UNfriendLY a răspuns:

Conectezi webcamul la pc, bagi programul EVEREST, iti depisteaza ce versiune e, apoi intrii pe google si dai la search : driver... si scrii numele webului ce apare afisat in programul everest. il downloadezi si il instalezi. si cam atat. pa

| LawR3n a răspuns:

Te uiţi la el şi cânţi.

| fly_3722 a răspuns:

ii poti lua instalarea de pe net trebuie sa scrie ce firmma este si cauti pe net si vei gasiwinking. DA fundita PLZZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cumparato de la magazin du-te acolo si spune-i la vanzator ca ii lipseste cdul sau e probabil sa fie o camera noua care nare nevoie de instalare si pc o detecteaza mai bine du-te la magazin si schimbo cu alta care sa aiba si CD bafta. Daca ti-a facut-o cadou spune-i acele persoane ca ii lipseste cdul si poate tio schimba dar nu e bine sa-i zici poate se supara faci ce vrei

| FineBroAndy a răspuns:

Pai iti trebuie neaparat un CD.Altfel nu cred ca va merge.Succeswinking

| Rebecca_1451 a răspuns:

Habar nu am! si eu trebuie sa fc acelasi lucru!