| Λndrei a întrebat:

Buna!
Am Windows XP si mi-am dat jos diferite teme de pe internet.Intr-un folder al unei teme se afla un altul numit "icons" ce contine o sumedenie de fisiere tip.ico,(cred eu iconite), ce pot fi instalate cu tema respectiva si inca un folder numit "png". Problema este ca nu stiu cum sa fac sa le instalez si pe acestea.Cu tema propriu-zisa stiu, trebuie instalat UxTheme Patcher si copiata tema in Windows/Ressources/Themes; dar acest folder unde trebuie copiat? Dar celalat?
Aceasta este tema cu pricina: http://customize.org/xpthemes/88357

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut! Ca sa instalezi o thema pe xp, ai nevoie de UxTheme Patcher, il gasesti usor pe net, dupa ce ai instalat ala, dai restart apoi dai dublu clik pe orice thema vrei si dai aply and ok si s-a pus.
\Bafta!

| AstonMartin a răspuns:

Cauta windows 7 transformer pack for xp, si va arata ca windwos7 xpul tau, cu tot cu iconite, foldere, sunete.