| Ionescu_Valentina_2000 a întrebat:

As cam avea nevoie de ajutor, daca mi-l puteti acorda. Am o problema cu telefonul meu. Nu stiu ce s-a intamplat cu el de imi apare o imagine alba pe tot ecranul. Il pot deschide, dar nu pot sa vad mai nimic din cauza ei. Aud cand imi trimite cineva mesaj si cand ma suna, dar nu pot sa vad nimic. Va rog sa ma ajutati! happy

Multumesc!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Display-ul dus! Ca si la laptopuri, acelasi fenomen, ecran alb!

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Incearca e reformatare la el vezi daca face tot asa sau e posibil sa fie ceva de la display ori e banda de la el care nu face calumea contact cu placa de baza a telefonului intreaba cel mai bine la un centru gsm daca display-ul e in stare buna