| simo80 a întrebat:

Buna,as dori sa aflu,daca imi pun o poza pe facebook sa o vada prietenii si unuia dintre ei vreau sa ii raspund dar nu prin mesaj privat ci chiar acolo cum pot sa ii adaug numele? sa apara ca i-am raspuns doar lui,de mesaj stiu dar asta nu, mersi

1 răspuns:
| lary589922 a răspuns:

De exemplu pe cea caruia vrei sa ii raspunzi o cheama mirela popescu laughingscrii in comentariu @m si acolo vor veni toti prieteni tai care incep cu aceea initiala, iar tu alegi numele caruia vrei s ii raspunzi! Aceasta chestie se numeste "etichetare"