| cucalic a întrebat:

as dori sa imi instalez anti-virus avst dar nu reusesc. ce trebuie m-ai exact sa fac.sau oricare altul

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu ti se instaleaza sau ce se intampla? Incearca Avira antivirus free, se instaleaza ca orice program.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi nu ţi-l recomand Avastul deoarece este slabuţ. Poţi în schimb sa instalezi Avira antivirus free şi vei vedea că deşî nu are firewall acest antivirus îţi va detecta şi şterge viruşii în timp real şi se va actualiza permanent la un interval de 24 de ore.Ca instalare nu diferă de un program normal numai acolo la înregistrare aia daca vrei să pui ceva acolo dacă nu e Ok să debifezi opţiunile de acolo şi apoi next(te vei lămurii când îl instalezi). Succese

| DoarImpreuna a răspuns:

CUm sa nu reusesti? Antivirusul esueaza la instalare doar daca ai un virus care blocheaza instalarea lor in calculator sau daca nu ai suficiente permisiuni in calculator.

Daca esti adminul calculatorului si tot nu merge gandeste-te la un virus mic. Fa o scanare cu un antivirus NIN (nu se instaleaza) cum ar fi VIPRESQUE il gasesti aici http://live.sunbeltsoftware.com/Download/

| leonardo a răspuns:

Buna. Nu vei putea sa instalezi nici un antivirus deoarece nu cred ca stii lb engleza foarte bine, ca sa poti urma toti pasii de instalare. Am dedus ca nu stii engleza dupa cum stii sa scrii in romana big grin.
DAR, poti chema un prieten (baiat) acasa la tine sa te ajute - cu siguranta vei gasi.winking

| Sageal a răspuns:

Da-mi un msg cu id tau si te ajut prin team viewer daca vrei

| andrei57 a răspuns:

Buna cucalic, eu iti recomand avastul il poti descarca de aici http://ninite.com/......taller.exe apoi dai un click pe fisierul ala si se copiaza de pe net avastul si se instaleaza singur, fara batai de cap. Apoi dupa ce s-a instalat, iti creezi un username la ei pe site ca sa poti folosi antivirusul un an. Asta este cea mai usoara cale de instalare! Sper sa primesc fundita :D

| frumusicclaudic a răspuns:

Pai pe my computer dai acolo unde scrie ad or remove program peurma dai remove pe antiviruls daca il ai si inchizi te duci pe goole si scrii avast antivirus peurma dai pe primul rand si te uiti la cel mai iefin te duci in jos si dai downloade