| VORTEX a întrebat:

Buna as dori sa stiu care sunt parerile voastre despre telefoanele marca Alcatel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul telefon al tatalui meu a fost Alcatel. si culmea. a tinut mult. si l-a scapat de multe ori...dar daca vrei sa-ti iei un telefon acum te sfatuiesc sa alegi intre Samsung, Nokia si LG. Atunci am avut un Alcatel pentru. ca erau mai ieftine.

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Primul meu telefon a fost un Alcatel, si nu, nu sunt de calitate, nu iti recomand deloc Alcatel si Motorola!

| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Eu sunt de parere ca nu sunt de calitatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o firma veche dar de calitate. La capitolul aspect...mai lasa de doritbig grin.Parerea meakiss.