| tomi10 a întrebat:

Buna as dori sa va intreb si eu cum se face un schimb de lista pe mess?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Deeci...dai la ACTIONS si dupa dai la SEND MY MESSENGER LIST si vezi ca acolo scrie sa bifezi SELECT ALL-aia inseamna sa iti trimiti toata lista si cealalta LET THE OTHER PERSON SEE MY NAMES FOR THESE CONTACT-asta inseamna sa trimiti lista ta doar la cei care ii bifezi //sper ca ti-am fost de folos fundita?

2 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Schimb de liste inseamna sa-i dai iduri din lista ta prietenului cu care faci "schimb de liste", iar el la randul lui sa-ti dea si el iduri din lista lui de mess.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe fereastra persoanei caruia vrei sa ii trimiti, du-te la Actions si apasa pe Send my messenger list si cred ca de acolo te descurci.