| dydy10 a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca costa bani ca sa iti faci cont pe youtube! ajutati-ma va rog! dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Dark4Everr1 a răspuns:

Nu costa abtsolut nimic! Si este simplu!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.E gratuit.Dar dacă vrei să încarci clipuri fără limita aia de 15 minute atunci va trebui sa iți verifici contul cu numărul de telefon.E gratis şi aia, şi nu ti se întâmpl nimic.Nu te va muşca nimeni.
Succes

| ursey a răspuns:

Din cate stiu eu cand mi-am facut cont era free laughing

| Mihai_Chirica_2000 a răspuns:

Nu,este foarte simplu big grin doar intri pe yt si dai creare cont, iar acolo introduci adresa de e-mail, ce parola vrei, etc... happy

| BestMuSic a răspuns:

Nu costa absolut nimic (in afara de timp happy )