| FashionVictim93 a întrebat:

as o nelamurire si poate sa ma ajute cineva. Daca imi voi lua in iphone 5s de la Emag,Altex, Mediagalaxy etc si in timpul garantii intalnesc probleme legate de soft sau mai stiu eu ce probleme pe care le are din fabrica.ei o sa mi'l repare sau o sa imi dea altul nou? ..stiu ca la reprezentanta in alte tari daca ai un Iphone de la ei iti ofera altul nou daca apar probleme cu softul in general si esti in timpul garantiei ...noi avem reprezentanta de Apple in Romania?. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Drathmnight a răspuns:

Depinde de ce problema vei avea. avem reprezentanta Apple in Romania. oricum eu am si iphone, si macbook si ipad si nu am avut probleme cu ele. ai ales bine sa iti iti iphone.

| IonutzuOoO a răspuns (pentru Drathmnight):

De ce a ales bine? Intr-adevar ca se misca super dar nu prea are protectie buna, in schimb S4-S5 are protectie dar se misca un picut mai greu. Si doar pe alte produse Apple poti trimite prin bluetoth, nu poti trimite pe android in schimb android-ul poate trimite pe orice in afara de aplle. Oricum merge bine iPhone am si eu un Iphone 6 PLUS, dar parca imi place mai mult S5

| Drathmnight a răspuns (pentru IonutzuOoO):

Da, este vorba de gusturi aici. eu nu am folosit de exemplu bluetothul niciodata, nici pe android. dar ca si structura, viteza, rulare, etc, iphoneul mi se pare cel mai adecvat.