| manu18 a întrebat:

As putea sa vad o conversatie de pe Facebook dupa ce am sters-o? Va rog, ajutati-ma urgent.

6 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Nu, nu mai ai cum sa vezi odata ce ai sters-ohappy. Funda

| Gabriel_Lucian_1991_garw a răspuns:

Daca ai sters din greseala o conversatie pe care ai avut-o cu un prieten si ai uitat la ce bar, restaurant sau discoteca te-a invitat si vrei sa te uiti pe arhiva sa vezi, dar tocmai ti-ai amintit ca ai sters acea conversatie, poti oricand sa iti copiezi arhiva pe calculator, chiar si dupa ce a fost stearsa.

Cei de la Facebook s-au gandit chiar si la aceste probleme. Avand prea mult spatiu liber [sic!], s-au gandit sa faca o arhiva cu toate comentariile, pozele postate, conversatiile tale. In concluzie, din momentul in care ti-ai creat contul Facebook, ei au salvat absolut tot.

Daca doresti sa descarci aceasta arhiva, tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi pe contul tau de Facebook, sa accesezi Setarile Contului (Account Settings) si sa dai click pe Descarca o copie a tuturor datelor personale de pe Facebook (Download a copy of your Facebook data).

| Iulian96 a răspuns:

Daca doresti sa descarci arhiva, tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi pe contul tau de Facebook, sa accesezi Setarile Contului ( Account Settings ) si sa dai click pe Descarca o copie a tuturor datelor personale de pe Facebook ( Download a copy of your Facebook data).

| Tolontan_Mitch_1994 a răspuns:

Poti sa descarci arhiva, dar nu o sa gasesti si mesajele sau conversatiile sterse

| Hututuc_Ionica_1986 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati sa salvez o concersatie

| Mihai_Ionutz_1993 a răspuns:

Da