| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o noua pereche de casti on-ear pana in 200-250 de lei. De obicei, folosesc castile pentru a asculta muzica si, uneori, pentru jocuri. Le mai folosesc din cand in cand pentru a produce muzica. Ma gandeam la Sony MDR-V150, Sony MDR-ZX310, Pioneer SE-M531, Pioneer MJ721 sau Sennheiser Over-Head HD 202 II. Astept pareri si accept si alte modele care se incadreaza in pret. Funda big grin

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

CAL! In zona de pret 200-400 RON n-am ascultat casti mai bune. E plin internetul de review-uri, nu are rost sa umplu si eu spatiul.

http://www.price.ro/preturi_creative_aurvana_live! _51ef0060aa001_104159.htm