| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un cont pe iTunes as vrea sa va intre daca mil fac intr-un punc imi cere adresa numar de telefon si am bifat none ca sa nu imi ceara card dar numarul de telefon adresa si astea pentru ce ar trebui sa le dau daca nu imi descarc pe iPod numai aplicatiile cu free
Si as mai vrea sa intreb ceva am auzit de la cineva ca in loc de adresa mea sa pun adresa unui magazin apple si la telefon telefonul acestea
As vrea sa ma ajutati cat de repede cu aceasta problema si daca nu este corect aplicatiile care le-am primit.
Dau funda, ras folositor, ori ce numai sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La adresa scrie o adresa din SUA si trece un numar de telefon tot din SUA. Adresa de email trebuie sa fie adresa ta pentru ca pe ea se face contul iTunes.(altfel nu merge sa faci cont fara credit card)