| AndraDeeA63 a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti daca stiti de ce nu mi se deschide niciun video pe trillulilu si am incercat mai multe variante de abobe flash player? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Descarca ultima versiune de flash player din pagina oficiala, Adobe.
de asemenea actualizeaza Java tot din pagina oficiala a fabricantului.
dupa instalari dai restart. vezi daca merge. in caz contrar imi scrii, aici sau in mesaj privat.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai remediat eroarea?

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Verifica si cu browser-ul Mozilia Firefox!

| CodreanuC a răspuns:

Doar pe trilluliu nu iti merge nici un video?

| AndraDeeA63 explică (pentru CodreanuC):

Da pe alte site-uri nu am probleme