| Katlynn1m a întrebat:

as vrea sa ma ajutati.
ce pot sa scriu intr-un blog?
nu accept raspunsurile de genu"viata ta personala poti sa o scrii sau tot ce vrei". >Multumesc: Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Anysya12 a răspuns:

Poti scrie despre foarte multe chestii si asta stii si tulaughing Poti scrie de exemplu de exemplu sa le dai sfaturi fetelor: frizuri dragute pentru. ocazii sau scoala, tinute pentru scoala, tutoriale de machiaj si coafuri, lucruri pe care le faci tu, de exemplu decor pentru. camera, sau cum sa iti faci rechizitele mai dragute... Nu stiu, cam atat mi-a venit in mintehappy Multa Bafta! big grin

3 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza. Ai atatea subiecte de dezbatut..monden/muzica/stiinta...

| AnaMaria00005 a răspuns:

Poti sa scrii cum te-ai simtit pe ziua de azi, daca ai fost trista si de ce, daca ai ras foarte mult si de ce, daca te-a suparat cineva, dezamagiri... ceva ce iti place, nu iti place, incearca sa fii sincera si oamenii or sa te placa, parerea mea.

| Hadarag_Catalina_2000 a răspuns:

Depinde ce fel de blog vrei sa iti faci! Daca vrei poti sa scrii despre moda(stiu ca e o idee clasica...)sau poti sa scrii povesti de groaza sau povesti amuzante, iti poti exprima parererea despre anumite subiecte.sun t multe variante, sigur gasesti tu ceva! : D