| pretty27girl a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar urmatorul mobil: https://www.vodafone.ro/shop/samsung-corby-roz/7240169.7 330024.pr merita? cat costa la liber? cate puncte de loialitate imi trebuie ca sa-l iau la liber? Are card de memorie? P. S. sunt in reteaua VODAFONE

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Poi la magazinele Vodafone, la liber costa 119E(120 E), card de memorie are, de 2 GB, si eu cred ca merita.Si eu imi iau, dar tocmai in iunie, de ziua mea:X...Nu vei regreta!winking

2 răspunsuri:
| dada_2571 a răspuns:

Salut! Are un coleg de'al meu si sincer nu imi place...

| motzata a răspuns:

Io mi-am luat deja...se merita si tot pe roz am.big grin.card poti sa-ti pui u d care vrei pana la 4 g megre.sau chiar mai mult
. as in jur de 120€. dar acum s-au km scumpit as si pana la 150€. se merita. e superwinking