| R0011 a întrebat:

As vrea sa`mi iau un telefon samsung galaxy S dar nu stiu cat e de bun. Are cineva? E bun? Cine are as vrea cateva detalii. Sau imi puteti recomanda alte telefoane? Avand in vedere ca as vrea ceva cu ecran touch screen, cu o camera de peste 5 megapixeli... Mersi si Funda! :-x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5800 este un căcat umed față de Galaxy, din orice punct de vedere, până și la calitatea audio este sub Galaxy S, nu mai vorbim de ecranul SAMOLED, etc. Părerea mea e că nu prea există alternative la Galaxy S, sunt unele mai scumpe, iPhone 4 de exemplu, sau Samsung Wave, dar are ecranul mai mic, în rest are aceleași caracteristici ca Galaxy S. De la HTC există Desire HD, dar încă nu se prea găsește în România.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Iati un Samsung 5230 Star WiFi, are tot ce vrei la el, face ce face si Galaxy si este mai ieftin cu vreo 1-2 mil depinde de unde-l iei! Succes!

| GoguStrigoi a răspuns:

E destul de bunicel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti galaxy s foarte bun telefonul am de ceva timp. e mai bun si ca iphone 4 parerea mea are de toate cel mai bun telefon in afara de galaxy tab ala e lcd de buzunar
daca se poate spune asa

| Angel_4471 a răspuns:

Si eu astept sa-mi expire abonamentul sa pot lua galaxy. Eu zic ca e un tel foarte bun si mai ales ca acum e ieftin cu abdonament de 8 euro.

| Laurentziu a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia 5800 xpressmusic...este foarte bun...am eubig grin si mi se pare superr