| BlackScribble a întrebat:

As vrea sa modofic niste filmulete cu windows movie maker, dar cand dau import video si aleg filmuletu mi se blocheaza si trebuie sa dau dont sendsadce ar trebui sa fac? specific ca acesta e un laptophappy

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Atentie la extensia filmului nu toate merg evita mkv mov si mp4

| danyboy93 a răspuns:

Incearca sa iti iei de pe net o alta versiune( de exemplu asta http://download.kappa.ro/action__file/id__3209 ). Daca tot nu merge atunci incearca cu alt program (de ex: Pinnacle Studio, Adobe Premiere, Win DVD, Ulead Media Studio). Succes.

| Alexandra_7209 a răspuns:

Si eu am aceasta problemasad
dar cand vreau sa prelucrez ceva video folosesc un alt program (VIDEO PAD VIDEO EDITOR)