| MariaIoana1111 a întrebat:

As vrea sa stiu cat de bune sunt laptopurile de la Acer, va rog! happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Astea sunt laptopuri adevarate, nu prostiile de se fac acum: http://www.epasystems.ro/product-category/laptopuri/page/2/
Laptopuri din clasa business, fiabile si construite cu simt de raspundere, nu porcariile de le fac astia acum! Bine, asta pentru cunoscatori, nu pentru copilasi!

| MskDesign a răspuns:

Poate fi bun sau rau! Depinde de configuratia hardware.

| CinevaNou a răspuns:

Eu am unul de 6 ani, care a trecut prin multe, si inca merge. Dar depinde si de noroc.

| itextrat a răspuns:

Acer face si laptopuri bune si laptopuri slabe. Acum depinde ce vrei sa cumperi.