| Ruben04 a întrebat:

as vrea sa stiu ce inseamna replica unui telefon big grin

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Este o copie ieftina, made in China.
*-*

11 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Facatura, de obicei "chinezarie".

| OddKidd a răspuns:

Replica unui telefon inseamna un telefon contrafacut.

| Deliiiia a răspuns:

Replica unui telefon este tot un telefon asemanator ca infatisare cu telefonul respectiv, insa cu performante mai scazute.

| Anonim693 a răspuns:

Făcătură sau copie a originalului. De obicei fabricat în China și care are un preț mult mai mic decat originalul.

| AngelMuscleman a răspuns:

Adica nu este modelul original facut de Apple, o copie fidela facuta mai mult ca sigur in China! in mod normal, replicile sunt mult mai ieftine decat originalul, dar la fel sunt si performantele! in plus, poate diferi meniul, telefonului, caracteristicile, camera mai slaba, etc, etc! bafta!

| Skrilly a răspuns:

Nu e telefonul orignal, e contrafăcut...Ca la Iphone și e mult mai ieftin dar de calitate de asemnea proastă.
Fundă?big grin

| AlecsAnndru a răspuns:

Replica unu telefon inseamna ca este o copietura a unui telefon de exemplu IPhone 3 GS Originalul Este Dintr'o Bucata Ma Refer Ca Nu Are Capac Unde Intra Bateria Si Alte Chestii...Iar Replica Este Identic Ca Iphone 3 GS Dar Nu Are Toate Aplicatiile Si Are Capac Care Intra Bateria Si Alte Chestii Funda:X?

| Ruben04 explică:

Mersi tuturor de pareri

| tirel a răspuns:

Replica unui telefon este copia sa: Copia unui design, de la o anumita firma, Copia unui soft etc.happybig grin

| xAlL3Xx a răspuns:

Un telefon care arata exact la fel cu cel original dar ieftin si mai naspa cum s-ar spune funda?big grin

| Secu_Adrian_1995 a răspuns:

O copie a originalului, care se apropie de original foarte mult, are aproape aceleasi caracteristici dar difera prin pret foarte semnificativ fata de original