| Ioanaa10 a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu de ce pana acum nu mi-a aparut Reply la comentarii pe Facebook. Tuturor prietenilor mei le-a aparut. Trebuie sa setez ceva la profil sau in functie de ce apare?

Răspuns Câştigător
| Linu96 a răspuns:

In cazul in care folosesti Facebook mobil si nu e Android atunci nu o sa iti mearga Reply-urile. Iar in cazul in care folosesti un program de pe PC ar trebui sa folosesti Firefox deoarece isi da update la timp si o sa iti mearga garantat. Bafta!