| aLLecsya a întrebat:

Buna`happy. As vrea sa stiu si eu ce parere aveti de Lg Cookie Fresh m-ar bate gandu sa mi`l iauhappy... dar nu stiu cat de bun estebig grin...sau LG Cookie KPC 500. Vreau o pare`happy. Argumentati raspunsurile`happy. Dau FUNDITA`!

Răspuns Câştigător
| REspEC7 a răspuns:

Iti recomand Lg KP500 ori KP501 cu caldura si placere!

LG KP 500 este un smartphone ce se aseamana foarte mult cu celebrul iPhone de la Apple.
Camera foto este de 3MP, pozele se pot salva in memoria interna de 48MB sau pe un card de memorie de pana la 8GB.

Este un telefon fara pretenti, modest si cu multe accesori!
Serviciul medi garantez 100% ca te va incanta!

Iti recomand LG KP 500 COOKIE!

2 răspunsuri:
| criminal a răspuns:

Nu`ti lua LG

| nicoleta24 a răspuns:

LG cookie fresh e foarte bun.Am eu...Imi place deoarece are foarte multe comenzi; panou de desenare, coduri pentru a intra in diferite locatii(pe care le scrii u de ex : o inima, un patrat.etc) se aude foarte tare muzica, suporta pana la 16 GB card micro SD si multe altelewinkingmerita sa iti iei e 4 milioane jumate si garantie pe viata daca il iei de la un magazin cosmote