| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Cum imi pot da seama daca cineva din alt oras imi intra in laptop, gen sa vada pe ce site-uri intru, mesaje facebook/mail. Camera incorporata mi-o poate accesa?

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Decat daca iti stie parolele, dar camera nu cred ca are cum sa o acceseze

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma amuza paranoia asta a unor, de zici ca ai avea secrete nationale in PC si toata lumea vrea sa le afle.

| LaraTM a răspuns:

Nu pre stiu dar in legatura cu camera poti pune pe ea o bucata de banda neagra (cred ca se numeste banda adeziva) si cand folosesti camera sa o dai jos dar nu uita sa o pui la loc dupa aia.