| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva legat de minute si mesaje pe telefonul mobil. Sunt in reteaua orange si mai am doar cateva minute si mesaje in retea, dar am minute si mesaje nationale. Le pot folosii pe cele nationale si in retea? pup, multumesc

Răspuns Câştigător
| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Da

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se poate.Invers nu merge.

| ioanalexandru a răspuns:

Desigur ca da!
le poti utiliza fara probleme

| Munkyfunky a răspuns:

Da, poti!:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haha ce amuzantlaughing Pai nu stiu ce sa-ti zic mai fata, pentru ca multa lume zice ca se poate dar si ca nu se poate.winking

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor Mai un pic si cad de pe scaun rolling on the floor Tie ti se pare ca minutele nationale sunt la fel ca cele in retea? rolling on the floor