| AndreeeaDaniela a întrebat:

as vrea si eu un telefon, cu un design atragator, dual sim si sa nu fie foarte scump maxim 6 milioane.De preferat cu ecran touchscreen. P. S am 14 ani. Va rog raspundeti urgent.

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

LG T510-349ron,Samsung C6712-499ron,Samsung E2652W-399ron,Pachet prepaid ZTE Racer II FrogUP Plus-399 ron-pachetul contine telefon+cartele frog+benefificii lunare pe viata:200min frog+cosmote si 20mb trafic internet broadband---toate aceste telefoane le gasesti la Germanos/la Internity-Samsung B5722-549ron.Numai bine!

2 răspunsuri:
| AndreeeaDaniela explică:

Altcineva?

| Moglin_Zinri_1990 a răspuns:

Samsung Star 2 Duos, e in jur de 4, 5 mil.