| OtakuShoujo a întrebat:

Aseara vizionam Suleyman Magnificul pe KanalD. A aparut acea reclama cu Teo care apare la publicitate.S-a intrerupt si a aparut un om (se vedea alb-negru) care spunea in engleza:Aceasta este o transmisiune pirat. Dupa mai zicea ceva despre Districtul 13. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Stai linistita e o porcarie de reclama de a lor nu te afecteaza cu nimic nici pe tine nici tv

5 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Foarte interesant

| Dzeko7 a răspuns:

Chiar asa ce a fost aia?

| OtakuShoujo explică:

Am aflat ce este. Este o reclama despre Jocurile Foamei. Cand vad ca vine publicitatea, eu nu stau sa vad reclamele.

| Rockefeller a răspuns:

Vine hacherii si ne hachereste, doamnefereste!

| DrEspoir a răspuns:

Mi-a aparut si mie chestia asta. Keep calm! Cu ce te poate afecta?