| BellaAndreea a întrebat:

Astazi am incercat sa imi fac cont pe tumblr. Am scris acolo email-ul, parola, numele de utilizator si varsta, apoi cand am dat click sa ma inregistrez, scria "Sorry; We could not complete
your registration at this time.". Si am mai incercat sa-mi fac cont de mai multe ori, insa tot asa imi aparea. Stie cineva de ce apare asa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LissaLiss a răspuns:

Probabil au o defectiune. Se intampla des deoarece sunt multi ultilizatori. Incearca peste ceva timp si cu siguranta va merge.

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Poate au o eroare si nu le merge. Se mai intampla cannd fac schimbari. Sau incearca cu alt nume