| Daria26 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti jocuri pe android free?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci frumos pe play.google.com, intri in sectiunea de jocuri si vezi ce au acolo. Fiecare joc are descriere si este notat de catre utilizatori.

| ultr4nima a răspuns:

Cauta pe mob.org,acolo vei gasi jocuri, poti incerca Danger Dash, merge pentru orice ecran, eu am Nokia 2330-c2 si merge, in plus, e de la gameloft.Bafta!winking

| alexgaby888 a răspuns:

Subway surfers,Temple run,Pou,Candy crush saga,My talking Tom,Angry birds Go,Despicable me, Fruit Ninja Free, Cut the rope, Dr dirving, Flow free.

Cam atatea sunt mai intereesante.

Funda?

| Alexuțu_Alex_1997 a răspuns:

Temple run, subway surf, trial extrem 3 sau 2, 3D parking etc big grin