| minhoshinee a întrebat:

Azi mi-am luat un samsung gt-c3530 si cand am bagat cardul cu muzica si tot ce am, nu s-a intamplat nimic.Nu imi apare muzica nici la player, nici la fisierele mele.De ce? va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| MKV a răspuns:

Pot fi 2 probleme:
1: cardul este prea mare la memorie, probabil nu suporta telefonul
2:cardul este stricat

| mimikafrumusika a răspuns:

Daca nici un raspuns nu functioneaza baga-l in alt tel. Daca nici asa nu merge s-a restartat si trebuie sa gasesti pe cineva sa ti-l repare daca ceea cd aveai e important.

| lSchizo a răspuns:

Da restart la telefon laughing
Adica inchide-l si aprinde-lhee hee