| uNKN0Wn a întrebat:

butonul power de la pc nu mai merge, a disparut acel arc si nu mai pot apasa butonul. Intrebarea mea e daca pot achizitiona de undeva un arc/buton?

2 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Nugasesti buton pentru carcasa ta de PC laughing doar sa iti pui alt buton poti, un fel de intrerupator poti sa ti-l faci si tu lipesti alea doua fire la un intrerupator pur si simplu, De unde gasesti unul de duci la magazinele cu electronic vezi ca au si buton dela cu arc doar ca nu o sa ti se potriveasca la unitate big grin

| Crisan1997 a răspuns:

Normal ca poti sa iti cumperi unul nou, te duci la magazine care au accesori pentru pc. Funda?