| TotEu21 a întrebat:

Cand deschid pc mi se deschide automat partitia D. Ce pot sa fac sa nu se mai deschide. Multumesc

2 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Intra in Start, Run... (sau apasa simultan tasta Windows + R) si executa comanda de mai jos. Restarteaza calculatorul si verifica daca persista deschiderea ferestrei.
reg add "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced" /v "PersistBrowsers" /t REG_DWORD /d 0 /f

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fa ceva sa nu se mai deschida laughing si acum serios: uita-te la startup si vezi poate ai pus shortcut-ul partitiei acolowinking