| ioana2011 a întrebat:

Care este diferenta dintre "Opera Mini Web Browser" si "Opera Mobile Web Browser" pentru android? FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Aplicatiile dintre ele pe care le poti adauga. Iar opera mini iti mananca mai putine resurse si memorie decat opera browser. Opera mini foloseste servere intermediare iar opera normal este ca un browser de calculator. Ce este destul de neplacut la opera mini e ca imaginile au o calitate redusa. Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| JohnRamone a răspuns:

Opera mini e un browser putin mai mic. Diferenta este ca, consuma mai putin din bani, fata de web. Web in schimb e mai performant.