| adri1000 a întrebat:

Buna care ma poate ajuta si pe mine vreau sa scot vocea dintr-o melodie dar nu stiu cum sa fac imi puteti spune si mie sper sa fie usor nu prea ma pricep multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Ba poti scoate, dar cu greu si nu o sa-ti iasa bine, o sa ti se auda vocea totusi pe fundal, dar mai incet. Deci de calitate nu se poate. Poti incerca cu Virual DJ cum a zis Piticaaa. Ca sa auzi sa-ti faci o idee, in aimp2 dai DSP si ai de selectat voice remover, dar nu poti scoate bine vocea de pe o melodie din pacate.

3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Nu ai cum sa scoti vocea dintr-o piesa.

| Piticaaa a răspuns:

Iti pot recomanda programul Virtual Dj, dar mai mult de atat nu pot. Incearca sa ii dai de cap. e destul de usor odata ce te prinzi care cum ce facehappy.

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Intri la o sonerie care o vrei u,... dai la optiuni si vezi ca scrie uzeaza ca ton de apel de mesaj si mai multe da la ton de apel