| MHems a întrebat:

Ce aţi alege între Samsung Galaxy Ace S5830, Samsung Galaxy Ace Plus şi Samsung Galaxy Ace 2! Aştept cele mai bune răspunsuri, dar vreau şi căteva păreri privind alegerea telefonului! Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Razvan a invatat sa dea copy..paste celalalt nici nu stie despre ce este vorba. cel mai performant e ace 2, iar cel mai echilibrat e ace plus. desi nu cred ca se merita Samsung, nici unul nu are suport ok, nu primeste ics i tot asa...

2 răspunsuri:
| Georgeperikulosul a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Ace S5830 pentru ca:Samsung GALAXY Ace S5830 duce experienta mobila la un nivel cu totul nou! De la dimensiunea lui subtire si compacta la muchiile curbate elegant, acest telefon mobil confera tehnologiei o eleganta rafinata. Avand acces la nenumarate aplicatii din Android Market, acest telefon mobil este proiectat sa va ofere aproape orice, de la jocuri la aplicatii de stil de viata. Pastrati legatura cu cercurile dumneavoastra sociale si prin intermediul site-urilor de socializare! Telefonul GALAXY Ace ofera hardware-ul necesar pentru performanta de top, indiferent ca este vorba de navigarea facila pe Web sau de procesarea rapida a datelor...
Design minimalist dar sofisticat
GALAXY Ace are un design cu o abordare minimalista, rezultand astfel un telefon mobil sofisticat care atrage privirile. Muchiile curbate fin si dimensiunea subtire si compacta sunt o placere la atingerea degetelor, la fel cum ecranul HVGA de 3, 5" incanta privirea.

| SanduAlex a răspuns:

Nu e diferenta mare intre ele