| annonnimus a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa folosesc : Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, altceva?(am windows 7 home premium, daca ajuta cu ceva) Pana in moment am avut Mozilla dar am o problema, cand intru pe google sa caut ceva, scriu in casuta, imi apare acea lista cu ce a gasit iar cand dau click pe una din ele se incarca si in apara iar google.ro, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Si eu am tot windows 7 si iti recomand Google chrome. eu asta il folosesc si sunt ft multumita de el happy

11 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Opera sai google chrome

| Anna1999 a răspuns:

Foloseste Google Chrome

| Gabitzooo a răspuns:

Opera parerea mea eu pe asta o folosesc

| NuMaCheamaToni a răspuns:

Eu am tot windows 7 si folosesc mozilla.la mine merge foarte bine.

| MusicFan_6770 a răspuns:

Google chrome

| SashaB a răspuns:

Google Crom ie cel mai bun in acest moment.

| razvy9912 a răspuns:

Opera, safari si google chrome cele mai bune, eu astea le folosesc
\

| RoberTCr90 a răspuns:

Google chrome!

| Straw a răspuns:

Incearca OPERA sau SAFARI. Cele mai bune browsere dupa statisticile expertilor!

| Bionic a răspuns:

Eu am GOOGLE CHROME si merge mai bine ca toate pe care le-ai enumerat tu...Si da! conteaza pe windows 7 merge si mai bine google chrom

| Unicornn666 a răspuns:

CometBird.ul este cel mai bun, mii se pare mie happy