| Cozma_Otty_1999 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre E-boda de la petetrom? Este bun? rezistent? are Wi-fi? se merita sa-l iau? este rezistent? multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am luat-o dar nu sunt deloc multumit... cel putin nu de ecran se vede destul de naspa, trebuie sa te uiti perpendicular

| K0sti a răspuns:

Pai tu nu te uiti la caracteristici? Vrei sa ne uitam noi pentru tine sau cum?

| CinevaNou a răspuns:

Ebola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat tableta de la Petrom și este groaznică! Se mișcă greu, iar când luminozitatea este la 50%, scoate un piuit îngrozitor. Cablul de încărcare intră foarte greu în încăcător. Singurul plus este că poți introduce 2 cartele în ea, dar consumă baterie. până și prețul redus mi se pare mare. Telefonul nu face poze. Camera nu merge. E-Boda, Allview, Utok, Evolio importă produse din China și apoi își lipesc emblema mărcii pe spatele produsului.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Eu personal nu ma dar am auzit un amic care are ca nu e multumit deloc