| Kid_4219 a întrebat:

Ce program simplu si eficient as putea folosi pentru a face un colaj din mai multe melodii?

6 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Audio Convert Merge Free ne poate fi util ca sa lipim mai multe melodii intr-un fisier audio. In plus, cu acest program putem si sa convertim un fisier audio in diverse formate audio. Suporta formatele WMA, WAV, MP3, OGG etc.
http://www.softpedia.com/......Free.shtml

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Windows movie maker il au toate pc-urile il gasesti in start>>all programs

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Audio Convert Merge Free ne poate fi util ca sa lipim mai multe melodii intr-un fisier audio. In plus, cu acest program putem si sa convertim un fisier audio in diverse formate audio. Suporta formatele WMA, WAV, MP3, OGG etc.
http://www.softpedia.com/......Free.shtml

| BlueFeeling a răspuns:

Ma anunti te rog daca primesti un raspuns bun? Si ai putea folosi [pentru video] Windows Live Movie Maker sau, daca ai bani, Sony Vegas Pro sau Pinnacle.

| TheRaul556 a răspuns:

Poti incerca cu windows movie maker.

| NivoALFA a răspuns:

MP3 sau videoclipuri?