| Al1234567890 a întrebat:

Ce se intampla daca formatez local disk E?( Nu e formatat acum)

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Ti se vor sterge toate datele de pe el, nu se va sterge partitia se va sterge tot ce ai in ea

| georgeta27 a răspuns:

Daca exista date se vor pierde, iar daca nu sunt nu pateste nimic.

| CascavalDeRasa a răspuns:

Pai daca nu ai Windowsul pe Local Disk:E nu are ce sa se intample

| Al1234567890 explică:

Deci. nu am pus niciodata date pe local disk E fiindca atunci cand incerc sa-l deschide spune ca nu e formatat..nu se intampla nimic cu ce am in C, nu?